icon

iTube

4.0.1 için
Android

4.2

10

Kaynakları tüketmeden YouTube videolarını izleyin

3.4M

Bu uygulamayı oyla

iTube, YouTube videolarını indirmek veya internetinizi kullanmanız gerekmeden oynatmak için harika bir araçtır. Peki nasıl çalışır? Bilgiyi önbellekte saklayarak videoyu tekrar yüklemeye gerek kalmadan açabilirsiniz.

Bu araç, resmi uygulamayı kullanmadan YouTube’un keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. iTube ile, favori kanallarınızdaki videoları izleyebilir veya sekmeyi açık tutmak zorunda kalmadan istediğiniz herhangi bir şeyi oynatabilirsiniz; böylece müzik veya diğer videoları dinlerken diğer uygulamaları açabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmanın en iyi avantajlarından biri - kaynakların boşa harcamadan içeriğin arka planda açılmasına ek olarak - bir videoyu ilk kez izledikten sonra, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynatabilirsiniz. Dolayısıyla, uzun bir uçuşunuz varsa ve sizi eğlendirecek bir şeye ihtiyacınız varsa, iTube YouTube videolarını herhangi bir sınırlama olmaksızın izlemek için harika bir yoldur. Ayrıca, bu uygulama tüm reklamlardan kurtulur, böylece videonuz hiçbir zaman kesintiye uğratılmaz.
Gereksinimler

Android 4.0.3, 4.0.4 veya daha üst sürümü gereklidir

X